«Mogę wymienić 22 uniwersalne sposoby leczenia stawów, nawet jeśli masz ponad 50 lat!» - o chorobach i trudnościach dojrzałego wieku opowiada doktor nauk medycznych, profesor Marek Dubitski

Marek Dubitski
Polski lekarz, doktor nauk medycznych, profesor. Założyciel nowoczesnej kinezyterapii - alternatywnej (neurologicznej i ortopedycznej) metody leczenia przewlekłych chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego, punktem odniesienia nie są leki i noszenie gorsetów, akcent jest robiony na wewnętrzne rezerwy organizmu i zrozumienie własnego ciała.
Doświadczenie lekarskie: ponad 30 lat.

«Musicie pamiętać o prostej prawdzie i nie słuchać nikogo: stawy można leczyć zawsze, nawet w najgłębszym wieku»

Ten lekarz twierdzi, że w kilka miesięcy wyleczy 18-letnią osteochondroze. Całkowicie wyleczy każdego starca, nawet z najbardziej zaniedbanym artretyzmem w ciągu 78 dni. Ból w stawach ustąpi w ciągu 4 dni z właściwym podejściem! ! I potwierdza każde ze swoich twierdzeń w praktyce w ciągu 48-letniej praktyki. Natychmiast po programie na TVP1 (na temat "Jak utrzymać zdrowie stawów w starszym wieku"), słynny polski reumatolog Marek Dubitski zgodził się udzielić wywiadu redakcji TVP.

— Dzień dobry, Marek. Czy może Pan powiedzieć czy to prawda, że choroby stawów i osteochondroza są "obowiązkowymi" towarzyszami starości?

—Dzień dobry! Oczywiście - to nie jest prawda. Obowiązkowe towarzysze starości - to nadmierne zaufanie do lekarzy, którzy leczą Państwo od lat, ale wciąż nie mogą wyleczyć. Faktycznie, stawy i ogólnie cały szkielet jest niesamowicie podatny na leczenie w każdym wieku. Zostało to udowodnione naukowo.

A jeśli skorzystać z sekretów i zastosować trochę dyscypliny - dasz radę bardzo szybko wyleczyć się, nawet w domu, co robią setki moich pacjentów

— I na czym polega ta tajemnica?

— Najpierw musisz zrozumieć, dlaczego pojawia się ból. Ogólnie rzecz biorąc, encyklopedie zliczają do 147 możliwych przyczyn osteochondrozy i artrozy, ale konsekwencja jest zawsze taka sama - tkanka chrzęstna stawów i kręgów traci swoją elastyczność, w wyniku czego ulega zużyciu, co powoduje ból. Dzieje się tak z powodu złego ukrwienia.

Leczymy go przywracając dopływ krwi do stawu - na tym polega cała tajemnica!

— Tak, ale uważa się, że przywrócenie dopływu krwi po 40 latach jest prawie niemożliwe?

— To wszystko nie ma sensu! Wielokrotnie wyciągałem ludzi z wózka inwalidzkiego nawet po wypadkach, a to jest o wiele straszniejsze niż 40-letni wiek.

— I Pan wyciągnął pacjentów z wózka inwalidzkiego?

— Tak, i nie jeden raz. Większość moich pacjentów to zwykli ludzie powyżej 40 roku życia, u których choroby pojawiły się "z wiekiem". Mają bardzo podobne problemy: osteochondroza, artroza, zapalenie stawów, rwa kulszowa, szczypce nerwowe. Choroby te wyczerpują i uniemożliwiają życie.

Pacjenci nie mogą normalnie chodzić, praktycznie płaczą z bolu. I wydaje się, zwykli ludzie - ani sportowcy, ani niepełnosprawni. Skarżą się - "Dlaczego akurat ja, dlaczego ja? ". A ja odpowiadam: nie warto płakać, przywróćmy dopływ krwi i wszystko będzie w porządku.

— Ale jak przywrócić dopływ krwi w takim wieku?

Do niedawna leczyłem ludzi z wykorzystaniem obciążeń fizycznych i zestawem z 96 ćwiczeń na symulatorach. Jest to niezwykle skuteczna, ale bardzo ciężka, długa i droga metoda leczenia.
Dla ludzi jest to bardzo trudna metoda, nie mają wystarczająco dużo czasu i pieniędzy na odwiedzenie siłowni. Wierzyłem, że powinien istnieć bardziej nowoczesny i łatwy sposób - i znalazłem go.

— Jestem ciekawy! Powie Pan o nim naszym czytelnikom?

— Oczywiście. Instytut Reumatologii w Polsce jako pierwszy otrzymał certyfikowany dostęp do najnowszego leku na osteochondroze i ból stawów. Przyznaję się Panu, kiedy pierwszy raz dowiedziałem się o tym środku - po prostu się zaśmiałem, bo nie uwierzyłem w jego skuteczność. Byłem przerażony, kiedy skończyliśmy testowanie - spośród 5 tysięcy badanych - 4 726 osób zostali całkowicie wyleczone, jest to ponad 94% wszystkich badanych. 5,6% odczuli znaczną poprawę, a tylko 0,4% nie zauważyli żadnych zmian.

—I jaki to jest środek?

— Mówię o specjalnym kremie Artrovex ». Jest to środek, który pozwala zapomnieć o bólu w plecach i stawach w bardzo krótkim okresie, działanie zaczyna się po 4 dniach użycia, a nawet bardzo skomplikowaną sytuację można poprawić w ciągu miesiąca

Produkowany jest wyłącznie na południu Polski, w Ojcowskim Parku Narodowym, a Ministerstwo Zdrowia wydało około 1,3 mln euro na jego opracowanie. A przy okazji, Instytut Nauk Reumatologicznych wydał prawie 500 tysięcy złotych za prawo do sprzedaży tego kremu na terenie Polski.

— Panie Marku, jak działa ten cudowny krem?

— Tu nie ma cuda, tylko nauka. Głównym składnikiem leku jest ekstrakt propolisu. Oznacza to, że jego głównym zadaniem jest tworzenie nowej tkanki kostnej. Nic nie ma jeszcze bardziej skutecznego do aktywowania krążenia krwi w kościach i stawach.

Nawet jednej aplikacji wystarczy do aktywacji ponad 930 000 komórek, które są bezpośrednio zaangażowane w proces przepływu krwi. I tak z każdą aplikacją. To jest kluczowa zasada leczenia.

— Brzmi imponująco. Niech nam Pan tylko wyjaśni, co to oznacza dla zwykłych ludzi z chorobami?

— Oznacza to, że medycyna średniowieczna należy już do przeszłości, a teraz każdy może wyleczyć stawy w domu w ciągu miesiąca lub dwóch. Krem «Artrovex», nie zamraża i nie znieczula, "restartuje" ciało na poziomie komórkowym. Eliminując przyczynę bólu, Artrovex przywraca zdrowie Twoich stawów i kręgosłupa. Jeśli używać prostego języka, pacjent nie tylko pozbywa się objawów, ale usuwa się źródło choroby.

Pierwszego dnia użycia krem Artrovex uruchamia system regeneracji organizmu i zatrzymuje ból. Po dwóch lub trzech tygodniach leczenie zostaje zakończone.

«Artrovex» pomaga tylko przy artrozie?

Nie, mówię Panu że krem działa przywracając dopływ krwi, leczy każdą chorobę stawów i kręgosłupa - artrozę, zapalenie stawów, rwę kulszową, reumatyzm, osteochondrozę, przemieszczenie kręgosłupa, dyslokację, siniaki, stłuczenia, złamania, nawet odciski - krem jest zaskakująco skuteczny.

— To bardzo ciekawy środek, który pomaga przy wszystkich chorobach, a nie tylko eliminuje ból

«Artrovex» eliminuje ból po pierwszej aplikacji, a następnie całkowicie eliminuje chorobę. Musi Pan dobrze mnie zrozumieć, chociaż lubię techniki leczenia obejmujące aktywności fizyczne i sport, ale jest to bardzo trudne i dla większości pacjentów krem ten jest najprostszym, najskuteczniejszym i najtańszym sposobem leczenia.

— Myślę, że wielu osób zapyta: gdzie możemy kupić środek?

Chcieliśmy rozpocząć sprzedaż na dużą skalę w aptekach, ale nie możemy w żaden sposób zgodzić się z farmaceutami, ponieważ może nasz produkt zaszkodzić ich działalności. Ludzie kupują leki w aptekach od lat, a farmaceuci dostają profit i są zadowoleni z tego stanu rzeczy.

Więc teraz sprzedajemy środek wyłącznie przez oficjalną stronę internetową .
Ale są też plusy - sprzedajemy środek bez pośredników, a to pozwala nam ustawić cenę 5 razy niższą, niż w innych krajach.

Dostawa odbywa się pocztą, w trakcie użycia nie jest wymagana kontrola specjalisty – leczenie może odbywać się w domu. Jednak możecie nie wierzyć mi na słowo, a spróbować środki innych producentów. Ale jestem przekonany, że nie znajdziecie niczego, co choćby było zbliżone do Artrovex w jego skuteczności.

—Panie Marku, dziękuję serdecznie za rozmowę! Może chce Pan coś powiedzieć naszym czytelnikom, zanim się pożegnamy?

- Tak, oczywiście. Chcę zwrócić uwagę czytelników na to, że choroby stawów nie tylko powodują dyskomfort, ale skracają życie o 10-15 lat.

Dlatego nawet słaby okresowy ból jest okazją do zwrócenia uwagi na problem. W końcu nikt Państwu nie powie, że już czas na leczenie.

— P.S.: Po rozmowie zapytaliśmy Pana Marka o okazje dla czytelników naszej strony by zamówić krem «Artrovex» z dodatkowym rabatem i zapomnieć o chorobach stawów i kręgosłupa.

Wywiad przeprowadziła Agata Nowakowska
Zdjęcia z otwartych źródeł
194 komentarza
Missis Smit
Miałam osteochondrozę. Miałam i nie mam ... w 10 dni wszystkie obawy zniknęli! Dzięki za taki cud! A dla Pana Marka serdeczne podziękowania, dobra robota, silny człowiek. Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich!
Agnieszka
Przypadkowo znalazłam ten artykuł. I co widzę!! Mówią o naszym kremu ortopedycznym. Cóż, w tym sensie, że kupiłam go mojemu mężowi. Nie wie, że tu piszę, ale nadal chcę udostępnić moją recenzje. To jest nie tylko moja radość, a nawet całkowite moje szczęście! W skrócie, czytałam także recenzje innych, długo myślałam i zamówiłam w końcu ten krem. Mój mąż był już zdesperowany. Brał tabletki i robił masaże, przez co miał problemy z żołądkiem i postanowiliśmy zrobić coś więcej. A potem, zaczęli używać tego kremu, a teraz hura! Żadnych problemów z moim kochanym mężem, znów jest w rodzinie, znów czujny, aktywny!
Karol
Przez kilka dziesięcioleci próbowałem leczyć zaniedbane zapalenie korzeni nerwowych i wszystko bez wyników. Postanowiłem spróbować kremu, o którym mówił tu Profesor, minęło 2 tygodnie jak go używam. Teraz biegam jak młody.
Martyna
Używam tego kremu już od pół roku (przywiozła go dla mnie koleżanka). Przez dwa i pół tygodnia wyleczyłam artrozę, a teraz ciągle trzymam środek w zestawie pierwszej pomocy, na wszelki wypadek.
Beata
Moja koleżanka w prywatnej aptece kupowała ten krem i jest 3 razy droższy, więc nie odważyłam się go kupić, szkoda pieniędzy. I tu zobaczyłam cenę na stronie internetowej i natychmiast zamówiłam, ponieważ moja pensja pozwala mi zapłacić tyle. Ostrogi na nogach stają się coraz mniejsze każdego dnia.
Michał
Przeczytałem artykuł i od razu postanowiłem zamówić krem. Faktem jest, że zwykłe leki pomogły mi przez krótki czas - osteochondroza, jak mi powiedziano, jest trudna do wyleczenia. Krem zadziałał bardzo szybko. Już pierwszego dnia czułem się tak dobrze, że po prostu nie mogłem tutaj napisać o tym. Dziękuję bardzo, teraz przynajmniej mogę normalnie żyć!
Men
Przeczytałem pierwsze opinie i postanowiłem również zamówić. Kiedy dostanę, napiszę o wynikach.
Marta
To jest cudowny krem! Używam go już od trzech tygodni, wszystkie bóle w plecach zniknęły, stawy zaczęły się zmniejszać! Niech ten projekt zawsze będzie miał sukces!
Elwira
Zawsze cierpiałam na stawy i myślałam, że nie pozbędę się bólu stawu kolanowego nigdy. Teraz myślę by zamówić ten krem, a może mi jednak pomoże.
Zuzanna
A to nie jest oszustwo? Dlaczego sprzedają tylko Internecie?
Arkadiusz
Zuzanna, czy w ogóle Pani czytała artykuł? Sprzedają w Internecie, ponieważ w aptekach chcą na tym zarabiać! A ponadto, jak to może być oszustwo, jeśli płatność dopiero po otrzymaniu? Zamówiłem - kurier przywiózł do mnie, sprawdziłem wszystko, spojrzałem, a dopiero potem zapłaciłem. Pocztą - to samo, też płatność przy odbiorze. Tak, a teraz wszystko sprzedają w Internecie - od ubrań i butów po urządzenia i meble.
Ilona
Przeczytałam recenzje i zdałam sobie sprawę, że muszę kupić :) Pójdę złożyć zamówienie.
Natalia816
Możecie mi nie uwierzyć, a ja miałem ten sam problem z plecami, stałą utratę siły, całkowicie straciłam zainteresowanie życiem, byłam już zdesperowana, a tu trafiłam na krem ortopedyczny , to jest prawdziwe cudo, polecam wszystkim.